آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

در راستای تلاش شهرداری برای ساماندهی پناهگاه نگهداری سگ‌های بدون صاحب؛
سازمان‌های مردم‌نهاد برای عقیم‌سازی سگ‌ها اعلام آمادگی کردند

شهردار کرمان از اعلام آمادگی سازمان‌های مردم‌نهاد برای عقیم‌سازی سگ‌های بدون صاحب خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سیدمهران عالم‌زاده در حاشیۀ بازدید از پناهگاه نگهداری سگ‌های بدون صاحب، که با حضور علی خدادادی، رییس کمیسیون خدمات شهری، بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر کرمان و برخی از مدیران مربوط شهری انجام گرفت، با اشاره به لزوم ساماندهی پناهگاه نگهداری سگ‌های بدون صاحب گفت: با درنظر گرفتن فصل بارندگی و ایجاد مشکلاتی برای پناهگاه، از چند ماه پیش اقداماتی در دستور کار قرار گرفته است.
وی به ایجاد سایه‌بانی مناسب در این مجموعه اشاره کرد و گفت: اقدامات دیگری چون جداسازی سگ‌ها نیز مورد تأکید بود که توسط معاونت خدمات شهری شهرداری و سازمان مدیریت پسماند به‌ خوبی اجرا شد.
شهردار کرمان براساس اقدامات انجام شده، پیشرفت کار را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: اقدامات دیگری ازجمله کاشت درخت، تکمیل روشنایی و تداوم اجرای سایه‌بان‌ها نیز در دستور کار است.
عالم‌زاده در خصوص چگونگی عقیم‌سازی سگ‌های بدون صاحب، به پیگیری‌های مستمر شهرداری کرمان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر، تعدادی از سازمان‌های مردم‌نهاد اعلام آمادگی کردند تا به‌صورت رایگان سگ‌ها را عقیم‌سازی کنند که امیدواریم با حضور این گروه‌های مردمی، عقیم‌سازی سگ‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.
وی با بیان اینکه وضعیت نسبت به قبل به‌مراتب بهتر شده است، گفت: تلاش می‌کنیم زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب نیز در شهر  افزایش یابد تا شهروندان با مشکل کمتری در این زمینه مواجه باشند.
شهردار کرمان با تأکید بر بازدید هفتگی از چگونگی روند تجهیز و تکمیل پناهگاه درجهت سرعت‌بخشیدن به کارها، گفت: خوشبختانه در حال حاضر، شیوۀ انجام کار با حضور تعدادی از حامیانِ واقعی تغییر کرده است.
عالم‌زاده افزود: تلاش می‌کنیم از از تجربیات تمام سازمان‌های مردم‌نهادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، استفاده کنیم.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 101 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top