آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان به مناسبت سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از اقدامات این سازمان به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی خبر داد.

 

به گزارش کرنا، مصطفی عسکری گفت: از 15 آذرماه امسال، قبل از شروع دهه مقاومت و مراسم چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، این سازمان برای خدمات‌رسانی به متقاضیان موکب‌های مسیر و سایر خدمات، کار خود را آغاز کرده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان افزود: در این راستا سه جرثقیل بزرگ و دو جرثقیل کوچک به صورت شبانه‌روزی در محل گلزار شهدا مستقر شده و کار خدمت رسانی را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: همچنین سه دستگاه کفی تریلر برای جابه‌جایی وسایل و موکب به متقاضیان این امور اختصاص داده شد و خدمت‌رسانی کردند.

عسکری اظهار داشت: چهار دستگاه کامیون این سازمان نیز جهت خاکبرداری مسیر تخت درگاه‌قلی‌بیگ به سمت گلزار اختصاص داده شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان تصریح کرد: یک دستگاه ماشین 911 این سازمان که دارای سن نمایش برای اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی است نیز در پارکینگ امام رضا(ع) گلزار شهدا مستقر شده است.

عسکری گفت: یک دستگاه حمل سوخت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان نیز در محدوده برگزاری مراسم در گلزار شهدا خدمت‌رسانی می‌کند.

وی افزود: یک دستگاه نیسان یخچال‌دار این سازمان نیز برای حمل موادخوراکی و غذایی در این محدوده مستقر است.

وی اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی بیشتر و بهتر به زایران مرقد مطهر سردار سلیمانی و نیز مراسم سالگرد شهادت به کار گرفته‌ایم.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 210 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top