آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

بازدید دانش‌آموزان از کارخانۀ پالایش زباله و سایت لندفیل شهرداری کرمان

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان گفت: بازدید تعدادی از دانش‌آموزان از کارخانۀ پالایش زباله و سایت لندفیل شهرداری کرمان با هدف آشنایی با فرایند تفکیک زباله در مقصد، انجام شد.

 

به گزارش کرنا، مصطفی عسکری، افزود: با هدف آشنایی دانش‌آموزان با فرایند تفکیک زباله در مقصد و مشاهدۀ سرنوشت زباله‌ها، تعدادی از دانش‌آموزان از کارخانۀ پالایش زباله و سایت لندفیل شهرداری کرمان، بازدید کردند.

وی خاطرنشان کرد: این بازدید جهت بالا بردن سطح اطلاعات دانش‌آموزان از اهمیت تفکیک زباله، کاهش زباله از مبدا و فرایند پالایش زباله‌ها انجام شد و اطلاعاتی هم درخصوص اهمیت و چگونگی تفکیک زباله از مبدأ، ارائه شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان بیان کرد: از آنجا که آموزش جز لاینفک مدیریت پسماند است و دانش آموزان بهترین قشر آموزش پذیر هستند، اما این سازمان آمادگی پذیرش دانش‌آموزان جهت انجام آموزش در مدارس یا بازدید از محل دفن را دارد و در صورت درخواست مدارس، این مهم توسط آموزش‌گرهای مجرب انجام می‌پذیرد.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 211 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top