آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان: 

شهروندان در طرح تفکیک زباله از مبدأ با شهرداری همکاری کنند

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان گفت: زیرساخت‌های لازم برای تفکیک زباله از مبدأ فراهم شده است؛ بنابراین، از شهروندان می‌خواهیم در طرح تفکیک زباله از مبدأ، با شهرداری همکاری کنند. 

به گزارش کرمان‌آنلاین، مصطفی عسکری با تأکید بر همکاری شهروندان با سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان جهت مشارکت در طرح تفکیک زباله از مبدأ، از ایجاد  زیر ساخت‌های لازم جهت راه‌اندازی  سامانه‌ای جهت تسهیل طرح تفکیک زباله از مبدأ خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند از طریق سایت شهرداری کرمان،  قسمت «کرمون من» «اپلیکیشن شمیز» را دانلود و جهت جمع‌آوری زباله‌های تفکیک‌شده ثبت‌نام کنند.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از دفن ۱۱ میلیون و ۶۹ هزار و ۵۲۰ کیلوگرم زباله در سایت لندفیل در شهریورماه خبر داد و  یادآور شد: این میزان زباله، مربوط به زباله‌های خانگی و عفونیِ امحاء شده است.

وی افزود: زباله‌های عفونی پس از بی‌خطر شدن، از سطح بیمارستان‌ها  کلینیک‌ها و مراکز درمانی دیگر جمع‌آوری و به روش بهداشتی در سایت لندفیل دفن می‌شود. 

عسکری ادامه داد: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی موظفند زباله‌های بیمارستانی خود را به روش‌های مکانیزه بی‌خطر کنند تا شهرداری نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام کند.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top