آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:

آموزش نیروهای شهرداری برای  زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب

 

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از آموزش نیروهای شهرداری برای  زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب با استفاده از دارت بیهوشی خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مصطفی عسکری گفت: با توجه به افزایش تعداد سگ‌های بدون صاحب و مزاحمت‌های این حیوانات برای شهروندان، شهرداری کرمان  طرح زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب را  با جدیت دنبال می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه ساماندهی و زنده‌گیری این حیوانات از سال‌های گذشته در دستور کار قرار دارد، گفت: به‌منظور رعایت مسایل بهداشتی و اجتماعی و کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان، طبق درخواست‌های مکرر شهروندان، عملیات زنده‌گیری و جمع‌آوری سگ‌های بدون صاحب با روش‌های جدید در دستور کار قرار گرفته است.

عسکری با بیان اینکه عملیات زنده‌گیری سگ‌های بدون صاحب از سنوات قبل با روش‌های سنتی انجام می‌شد، افزود: هم‌اکنون، سازمان مدیریت پسماند با همکاری شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه، آموزش پرسنل برای استفاده از روش‌های روز زنده‌گیری را در پیش گرفته است.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان ادامه داد: کارکنان آموزش های زنده گیری را ، توسط کارشناسان آموزش می‌بینند.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

مصطفی عسکری

حاضرين در سايت

ما 19 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top