آموزش

در این بخش می توانید به آمار و اطلاعاتی در زمینه چگونگی آموزش و فرهنگ سازی در زمینه پسماند آشنا شوید .

اطلاعات بیشتر

اطلاعات جمع آوری زباله

در این بخش می توانید به اطلاعاتی از جمله تناژ روزانه و ماهیانه انواع زباله اعم از خشک و تر ، زنده گیری حیوانات بلا صاحب دسترسی داشته باشید

اطلاعات بیشتر

آشنایی با مدیریت پسماند

پسماند که در اصطلاح عامیانه به آن زباله گفته می شود ، به کلیه مواد زائد حاصل .....

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان خبر داد:
دفن بیش از ۱۰ هزار تن زباله در سایت لندفیل

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان، از دفن ۱۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۸۳۰ کیلوگرم زباله در سایت لندفیل شهر کرمان در آذرماه سال‌جاری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، علیرضا ریاضی گفت: در آذرماه سال‌جاری علاوه بر زباله‌های خانگی، زباله‌های عفونی امحاشده توسط بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها نیز به‌صورت ویژه جمع‌آوری و به روش بهداشتی در سایت لندفیل دفن شده است.
وی از نصب باسکول ۸۰ تنی در ورودی سایت لندفیل و آماده‌سازی کارخانه پالایش زباله خبر داد و خاطرنشان کرد: اقداماتی چون کانال‌برداری، شفته‌ریزی، آرماتوربندی و بتن‌ریزی برای محل نصب سرند کارخانه پالایش زباله انجام شده است.
ریاضی توسعه و گسترش طرح تفکیک زباله از مبدأ را از اولویت‌های سازمان مدیریت پسماند ذکر و بیان کرد: از شهروندان می‌خواهیم در طرح تفکیک زباله از مبدأ، با سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان همکاری لازم را داشته باشند.
وی افزود: شهروندان می‌توانند از طریق سایت شهرداری، قسمت «کرمون‌ من»، اپلیکیشن «شمیز» را دانلود کرده و جهت جمع‌آوری زباله‌های تفکیک‌شده در این زمینه با شهرداری همکاری کنند.

معرفی مدیر عامل

 

مدیر عامل سازمان  مدیریت پسماند شهرداری کرمان

علیرضا ریاضی

حاضرين در سايت

ما 111 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top